top of page

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

İnternet sitemizi kullanmadan önce “Kullanım Koşulları”nı dikkatlice okumanız rica olunur. İnternet sitemizi kullanmak ve alışveriş yapmak ile 18 yaşından büyük olduğunuzu, sözleşmeyi okuduğunuzu, ve sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

 

www.denizalayat.com internet sitemizdeki tüm sayfalar adresindeki Deniz Alayat şirketinin malıdır ve bu şirket tarafından yürütülür.

 

www.denizalayat.com web sitesi üzerinde sunduğu ürün ve hizmet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Firma bu hizmetlerden, teknik arıza dışı yararlanılacağını taahhüt eder.

 

www.denizalayat.com internet sitesinde bulunan tescilli ve tescilsiz tüm fikri mülkiyet (marka, logo, patent, tasarım, bilgi, işletme adı ve ünvan gibi) hakları site sahibi firmaya aittir. Website üzerindeki hizmetlerden yararlanılması, kullanıcılara fikri mülkiyet hakları üzerinde hak vermez. www.denizalayat.com internet sitesinde bulunan hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

 

Verilerin Paylaşımı

Deniz Alayat şirketi www.denizalayat.com web sitesi üzerinde kullanıcılardan alınan, isim-soyisim-adres-telefon numarası-e posta adresi gibi, kişisel (gizli) bilgileri herhangi 3. Kişiler ile paylaşmayacağını belirtir.

 

Şirket, Kullanıcılar tarafından sağlanan kişisel verileri ve Şirket tarafından bu kişisel veriler kullanılarak üretilen yeni verileri, Kullanıcılar’ın Site’den kesintisiz bir şekilde faydalanabilmesi, Site’ye konu hizmetlerin sağlanması ve iyileştirilmesi, işbu Politika ve Sözleşme ile düzenlenen kişisel veri kullanım amaçları ve bu amaçların gerçekleştirilmesi, kullanıcıların siteye üye olurken paylaştığı bilgilerin doğruluğuna ilişkin kimlik doğrulamalarının yapılması, Kullanıcı’nın veri güvenliğinin sağlanması, Hizmetler’in devamlılığı açısından Şirket’in birimleri arasındaki koordinasyonun sağlanması, kesintisiz müşteri desteği ve teknik desteğin sağlanması, genel veya kişiselleştirilmiş bildirimlerin (ve promosyonların) iletilmesi, Şirket’in veya iş ortaklarının Hizmetler’in sağlanması ve geliştirilmesi için Kullanıcı’nın verilerinden istatistiki veriler oluşturulması, Şirket’in kanun ve yönetmelikten doğan yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ve mevcut veyahut ileride oluşabilecek hukuki uyuşmazlıkların önüne geçilmesi amaçlarıyla işleyebilecektir.

 

Yargı/Dava Yeri:

 

İşbu Sözleşme’nin uygulanma ve/veya yorumlanmasında oluşacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sipariş ve Ödeme:

www.denizalayat.com internet sitesinde tüm Visa/Mastercard kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılan ödemeler () sistemi ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

www.denizalayat.com internet sitesinde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir. Ürünler, dijital nitelikte gayrimaddi mal olup elektronik ortamda elektronik vasıtalar ile anında teslim edilmektedir.

 

Ödemenizin gerçekleştirilmesi ile ilgili herhangi bir sorun oluşursa, ödeme sayfasında kullanıcılar sorun ile ilgili bilgilendirilir.

 

Teslimat:

 

www.denizalayat.com internet sitesinden satın aldığınız ürün/ürünleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra anında dijital platformda dijital vasıtalar ile teslim edilecektir.

 

Fatura; e-mail ile gönderilecektir.

 

SİPARİŞ İPTALİ VEYA DEĞİŞİM YOKTUR.

 

ÜRÜNLER, DİJİTAL NİTELİKTE GAYRIMADDİ MAL OLUP ELEKTRONİK ORTAMDA ELEKTRONİK VASITALAR ILE ANINDA TESLIM EDİLDİĞİNDEN VE KULLANIMA HAZIR HALE GELDİĞİNDEN SİPARİŞ IPTALI VEYA DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

 

İletişim için 05425174976 telefon numarasına veya bilgi@denizalayat.com mail adresi üzerinden iletişime geçilmelidir.

 

ÜRÜN İADESİ YOKTUR.

 

Ürünler, dijital nitelikte gayrimaddi mal olup elektronik ortamda elektronik vasıtalar ile anında teslim edildiğinden 27.11.2014 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin "cayma hakkının istisnaları" başlıklı 15. maddesi (ğ) bendi gereğince TÜKETİCİ/KULLANICI/ALICI CAYMA HAKKINI KULLANAMAYACAĞINI VE ÜRÜN/ÜRÜNLERİ İADE EDEMEYECEĞİNİ KABUL, BEYAN, TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

bottom of page