top of page

Bireysel Koçluk

  • Yaşam standartlarını ve yaşam kaliteni artırmak mı istiyorsun?

  • Kendini daha iyi tanımak mı istiyorsun? 

  • Hedeflediğin noktaya ulaşmak için bir yol arkadaşı mı arıyorsun? 

Hedeflerini belirlemene ve onlara ulaşmak için uygulanabilir plan geliştirmene yardımcı olmak için buradayım.

 

Koçluk bazılarınıza yabancı bir kavram gibi gelebilir, ancak başarılı olmak, tatmin edici bir hayat yaşamak veya kişisel hedeflerine daha kolay ulaşmak için bir koçun deneyimine, coşkulu desteğine, objektif bakış açısına ve içgörüsüne ihtiyacın olabilir. Tam potansiyelini en üst düzeye çıkarmana ve hayal ettiğin sonuçlara ulaşmana yardımcı olmak için seninleyim.

Beraber çalışırken, ilk adımımız, mevcut durumunu analiz ederek, karşılaştığın sınırlayıcı inançları ve diğer potansiyel zorlukları ve engelleri belirlemek olacak. 

 

Ardından, hayatında belirli sonuçlara ulaşmana yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir eylem planı oluşturarak büyümene yardımcı olacağım. Böylece amacında netlik kazanabileceksin ve hayatını değiştirecek hedeflere odaklanabileceksin.

 

Başkalarını memnun etmek için refahından ödün vermeden kendi ihtiyaçlarını karşılamayı ve hak ettiğinden daha azına razı olmamayı öğreneceksin. Sevdiklerin, arkadaşların, iş arkadaşların ve çevrendeki insanlarla anlamlı ilişkiler kurabileceksin. Hayatın sana getirdiği herhangi bir zorluğun veya beklenmedik değişikliğin üstesinden gelmek için cesaret, güç, tutku ve güvenden yararlanacaksın.

 

Tüm süreç boyunca, senin potansiyelini en üst düzeye çıkarabilmen için birlikte çalışacağız. İhtiyaçlarına göre, tek bir formül üzerinden değil sana özel, senin hayatınıza özel tasarlanmış bir çalışma tasarlayacağım. Sana özel hazırlanacak olan bireysel koçluk ile ilgili detayları için deniz@denizalayat.com mail adresine mail yazabilirsin.

Image by Marissa Grootes

Danışan yorumları

"Kafamın ve duygularımın çok karışık olduğu bir dönemde seninle tanıştık. O yıl hayatımın en zor yılıydı. Seninle görüşmek vitamin gibi geldi bana. Seanslarda insanların ulaşmak istedikleri çok fazla hedefleri olabileceğini ama bir tanesinde yogunlaşmanın nasıl fark yarattığını, kendi ruh halimiz ve öz bakımımızın başka her şeyden daha önemli olduğunu öğrendim. Koçluk sürecine bakış açım çok değişti. İş hayatında başarılı ama hayat kalitelerini nasıl artıracaklarını bilmeyenler ve önceliklerini belirleyemeyenlere senden koçluk almalarını tavsiye ederim."

Meliha Gülen

Bu maddeler
seni mi yansıtıyor?

-Hayatını ve kariyerini tam olarak ne istediğin konusunda netlikten yoksun olarak, hayatı otomatik pilotta yaşıyorsun.

 

-Çok fazla potansiyelin olduğunu biliyorsun, ancak hedeflerine doğru harekete geçmek için mücadele ediyorsun. Bu, kendinizi hüsrana uğramış ve sıkışmış hissetmene neden oluyor.

 

-Diğer insanların senden daha değerli olduğunu ve başarıyı hak ettiğini düşünüyorsun, bu da sürekli kendini başkalarıyla kıyaslamana neden oluyor.

 

-Kendinden şüphe duyduğun ve kendine inanmadığın için kendini geride tutuyorsun.

 

-Sonunda rahat hissettiren bir yaşam veya kariyer yoluna karar verdin, ancak daha fazlasını isteme duygusundan kurtulamıyorsun.


-Birkaç ayda bir yeni hedefler yazmaktan ve onlara asla ulaşamamaktan bıkmış durumdasın.

 

-Kendini diğer insanlara açıklamaktan, daha fazlasını istediğin için özür dilemekten vazgeçmek istiyorsun.

 

-Arzuladığın başarıyı ve tatmini başkalarının kariyerlerinden ve hayatlarından izlemekten sıkıldın.

 

-Kendini destekleyecek güvene sahip olmayı diliyorsun.

-Kendini geride tutmayı bırakmaya, bilinçli olarak tatmin edici bir yaşama ve gerçekten hak ettiğin kariyer için büyük adımlar atmaya hazırsın.

 

Yukarıdakilerden herhangi birine evet yanıtı verdiysen, doğru yerdesin! 

Sana özel hazırlanacak olan bireysel koçluk ile ilgili detayları için deniz@denizalayat.com mail adresine mail yazabilirsin.

Bunlar hayatında olsun ister misin?

  • Hayatın ve kariyerin hakkında ne istediğine dair netlik kazanmak ve bunları gerçekleştirecek gerçekçi sorumluluklar üstlenmek,

 

  • Kendine, hayatını ve kariyerini değiştirecek yeteneklerine güvenmek,

 

  • Seni geçmişte geride tutmuş kendini sabote etme modellerinden uzaklaşıp, onlardan sonsuza kadar kurtulmak,

 

  • Tam potansiyeline erişebilmek için hangi aksiyonları alman gerektiğine dair güçlü bir netlik kazanmak,

 

  • Kariyerini ve yaşam hedeflerini gerçekleştirmek için kendine derinden güvenmek,

 

  • Öz-sevgi duygusunu geliştirip, bunu değişim için bir güç olarak kullanmak,

 

  • Kendine dönmek, hislerine güvenmek, gelecekte hayatına ve kariyerine dair özgüvenli hissetmek ister misin?

 

Yukarıdakilerden herhangi birine evet yanıtı verdiysen, doğru yerdesin! 

Sana özel hazırlanacak olan bireysel koçluk ile ilgili detayları için deniz@denizalayat.com mail adresine mail yazabilirsin.

bottom of page