“Testimonials provide a sense of what it's like to work with you or use your products.
Change the text and add your own."

Alexa Young, CA

Work Station

Bireysel Koçluk

Hedeflediğiniz noktaya ulaşmak, yaşam kalitenizi yükseltmek

ister misiniz? 

  • Yaşam standartlarınızı ve yaşam kalitenizi artırmak mı istiyorsunuz?

  • Kendinizi daha iyi tanımak mı istiyorsunuz? 

  • Hedeflediğiniz noktaya ulaşmak için bir yol arkadaşı mı arıyorsunuz? 

Hedeflerinizi belirlemenize ve onlara ulaşmak için uygulanabilir plan geliştirmenize yardımcı olmak için buradayım. Koçluk bazılarınıza yabancı bir kavram gibi gelebilir, ancak başarılı olmak, tatmin edici bir hayat yaşamak veya kişisel hedeflerinize daha kolay ulaşmak için bir koçun deneyimine, coşkulu desteğine, objektif bakış açısına ve içgörüsüne ihtiyacınız olabilir. Tam potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve hayal ettiğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinleyim.

Beraber çalışırken, ilk adımımız, mevcut durumunuzu analiz ederek, karşılaştığınız sınırlayıcı inançları ve diğer potansiyel zorlukları ve engelleri belirlemek olacak.  Ardından, hayatınızda belirli sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir eylem planı oluşturarak büyümenize yardımcı olacağım. Böylece amacınızda netlik kazanabileceksiniz ve hayatınızı değiştirecek hedeflere odaklanabileceksiniz. Başkalarını memnun etmek için refahınızdan ödün vermeden kendi ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve hak ettiğinizden daha azına razı olmamayı öğreneceksiniz.  Sevdikleriniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla anlamlı ilişkiler kurabileceksiniz. Hayatın size getirdiği herhangi bir zorluğun veya beklenmedik değişikliğin üstesinden gelmek için cesaret, güç, tutku ve güvenden yararlanacaksınız.

 

Tüm süreç boyunca, sizin potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabilmeniz birlikte çalışacağız. Sizin ihtiyaçlarınıza göre, tek bir formül üzerinden değil size özel, sizin hayatınıza özel tasarlanmış  bir çalışma tasarlayacağım. Size özel hazırlanacak olan bireysel koçluk ile ilgili detayları için deniz@denizalayat.com 

mail adresine mail yazabilirsiniz.