top of page
Wellness Products

Hayatını rutinlerle güzelleştirmek ve kolaylaştırmak ister misin? Programımız sayesinde rutinleri hayatına kolaylıkla dahil edeceksin.

At Work

Aldığın Gün
Elinde

Son dakika koşturmaları, çok geç yaptığın şeylerden kaynaklanan stres ve pişmanlık, tutamadığın sözler... Tanıdık geldi mi?

Çözümü Ertelemeden Özgürleş'de.

Calendar

Hiç kendini "Keşke daha fazla zamanım olsaydı..." veya "Zamanım yetmiyor" derken yakaladın mı?

O zaman Zaman Yönetimi Programım sana uygun olabilir.

String Lights in Jar

Aldığın Gün
Elinde

Hayatı daha dolu, huzurlu, pozitif ve anda yaşamak ister misin?

En popüler programım Daha Pozitif Bir Sen Mümkün sana göre olabilir.

Hydrangea Flowers

Aldığın Gün
Elinde

Ne kadar uğraşırsan uğraş, asla yeterince iyi olmadığını mı düşünüyorsun? Eleştiriden kaçınmak için işleri yapmaya çalışmak için çok fazla mı zaman harcıyorsun? Çözümü burada.

Rock Balancing

Aldığın Gün
Elinde

Bu derece stresli ve tükenmiş bir şekilde yaşamak zorunda değilsin. Sana günlük pratiklerle stresini hafifletmeyi öğretmek için buradayım.  

Living Room with Marble Coffee Table

Temiz, düzenli ve ferah bir evde oturmanın keyfini yaşamak mı istiyorsun? Pratik bilgilerle ev işlerini daha rahat yaparken zaman kazanmak mı istiyorsun? Ev Hali programı tam sana göre.

Image by Avel Chuklanov

Aldığın Gün
Elinde

Her yılbaşı hedeflerini yazıyor, sonra da bir ay olmadan hedeflerini bir kenara mı koyuyorsun? Sürekli tekrar başa mı sarıyorsun? Hedeflerime Ulaşıyorum programıyla tekrar başa sarmalarına veda edeceksin.

Stationery

Aldığın Gün
Elinde

Bu online programda, kendini tanıman ve farkındalık sağlaman için pratik uygulamalar anlatıyorum. 21 günde sana yollayacağım 100 soru ve konu anlatımlarıyla beraber keşfe çıkacaksın.

Fresh Tomato Salad

Aldığın Gün
Elinde

Bütçe dostu bir mutfağın olsun

ister misin? Peki ya, aldığın gıdalardan daha fazla yararlanabilmenin ve doğru depolamanın püf noktalarını öğrenmek ister misin? 

bottom of page