top of page

Hayatınızı değiştirmenin 6 güçlü yolu
1.Kendinize not: Beklemeyi bırakın.

Hayal kırıklığı yaşadığınızda inanmaya devam edin. Hiç kimse bir gecede iyileşmedi.Kaosun zihninizi tüketmesine izin vermeyin. Zihninizi tüketen şey hayatınızı kontrol eder. Hayallerinizi gömmeyin!


2.Küçük şeylerde büyüklük arayın.

Şimdi başlayın ve küçük adımlarla başlayın. Küçük şeyler büyük mucizeler yaratır. Küçük eylemler "birleşir" ve yaşamdaki kontrol hissini artırır.


3.Önemli olana odaklanın.

Hedefler odaklanmanızı sağlayabilir. Ama hayaller size güç verir. Kimsenin umrunda görünmese bile asla hayalinizin odağını kaybetmeyin! Büyümeniz, kalbinizdeki umudunuzdur. Enerjinizi odaklanmış tutun.


4.Bazı şeyleri görmezden gelmeyi öğrenin.

Kalbinizi rahatsız eden her şeyi görmezden gelin. Stres, kendine zarar veren bir ilaçtır. İç huzurunuz en büyük varlığınızdır. Kendinize güvenin! Bu zamana kadar hayatta kaldınız ve bundan sonra da idare edeceksiniz.


5.Duygularınızda ustalaşın.

Uyumadan önce herkesi "affedin". Neyi kontrol edebileceğinize odaklanın. Geleceğiniz, mutluluğunuz kadar parlak. En iyisi henüz yaşanmadı!


6.Düşüncelerinize iyi bakın.

Acı kaçınılmazdır. Ancak çektiğimiz acıların çoğu beslediğimiz düşüncelerden kaynaklanır. Düşüncelerinizi kontrolsüz bırakmayın. İnançlı olun ve devam edin.


Comments


bottom of page